MÖBLER / Bord / Blombord 6798029
*
nr 679 8029
Blombord
1950-tal, höjd: 64
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 31 januari 2011
kl 18:59:24
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/1 13:24:24
1
100 kr
27/1 22:30:06
2
200 kr
28/1 11:25:55
3
300 kr
31/1 14:56:03
4
300 kr
31/1 17:38:32
5
Vinnande bud
- Tema
31 jan
50-tal
På Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former från 50-talet.
Läs mer om 50-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blombord bord
-
6155 Bord
björk, bemålad skiva. Bredd: 126 cm, djup: 86 cm, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:04
-
6153 Bord
Ek, 1880-tal. Bredd: 94 cm, djup: 46 cm, höjd: 70 cm
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:43
-
5132 Fällbord
1800-tal, mahogny. Bredd: 73 cm, djup: 45 cm, höjd..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:31
-
6220 Fällbord
England. Bredd: 69 cm. Djup: 69 cm, höjd: 69 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:41
-
5182 Klaffbord
1800-tal. Bredd: 54+ 2x46. Djup: 106 cm, höjd: 69 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:43
-
6055 Köksbänk
med knivställ, "Butier", flätad korg, hjul. Längd:..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:37
*
Blombord
Läs mer om 50-tal
nr 679 8029
Blombord
1950-tal, höjd: 64
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 31 januari 2011 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
27/1 13:24:24 | 1 | 100 kr |
27/1 22:30:06 | 2 | 200 kr |
28/1 11:25:55 | 3 | 300 kr |
31/1 14:56:03 | 4 | 300 kr |
31/1 17:38:32 | 5 | Vinnande bud |
- Tema
31 jan
50-tal
PÃ¥ Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former frÃ¥n 50-talet.Läs mer om 50-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blombord bord
-
6155 Bord
björk, bemålad skiva. Bredd: 126 cm, djup: 86 cm, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:04 -
6153 Bord
Ek, 1880-tal. Bredd: 94 cm, djup: 46 cm, höjd: 70 cm
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:43 -
5132 Fällbord
1800-tal, mahogny. Bredd: 73 cm, djup: 45 cm, höjd..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:31
-
6220 Fällbord
England. Bredd: 69 cm. Djup: 69 cm, höjd: 69 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:41 -
5182 Klaffbord
1800-tal. Bredd: 54+ 2x46. Djup: 106 cm, höjd: 69 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:43 -
6055 Köksbänk
med knivställ, "Butier", flätad korg, hjul. Längd:..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:37